Kurumsal

Misyonumuz

Araç kiralama sektöründe firmamız olarak kaliteli araçlarımız ile müşterilerimize konforu yaşatmak ve ihtiyaçları olan araçları zamanında teslim etmek ve eksikliklerini gidermek en büyük görevlerimiz arasında yer alıyor. Kaliteli, güvenli ve disiplin çalışma koşullarımız ile misyonumuz sorunlara çözüm üretmek ve güven sağlamaktır.

Vizyonumuz

Uluslar arası alanda ve ülke genelinde sektörel çalışmalarımızda ciddi bir firma olarak görev yapmak, araç kiralama sektörü denildiğinde firmamızın en üst sıralarda yer alması firmamızın temel vizyonu olarak kabul ediliyor.

Araç Kiralama Hizmetlerimiz

Genel itibariyle Gurbetçi ve Yabancı müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Araç kiralamak isteyen müşterilerimiz sitemize giriş yaptıklarında sitemizin ana sayfasında kiralanabilecek araçların listelerini görebiliyorlar. Araçların özellikleri bu liste içerisinde tüm araçlar için ayrı ayrı belirtilerek müşterilerimiz araçların özelliklerine bakarak tercihlerini yapabiliyorlar. Araçlarımız segment bazlı olarak müşterilerimize sunmaktayız, tam bakımlı ve genç araç filomuzla müşterilerimize daima iyi hizmet sunmak prensibimiz. 

Whatsapp Telefon